Sociální pracovník/ce
Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Chrudim
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Chrudim Nástup dle dohody. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.NÁPLŇ PRÁCE : vykonává činnosti specifikované v ust.

109 zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů POŽADAVKY : min. vyšší odborné vzdělání v sociálním oboru podmínkou, trestní a občanská bezúhonnost, praxe na obdobné pozici výhodou, orientace v zákonných normách či legislativě sociálních služeb podmínkou, organizační a komunikační dovednosti, samostatnost a flexibilita, příjemné vstupování, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B podmínkou, vysoká odolnost vůči zátěži a stresu, proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivostZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace, stálé zvyšování odbornosti Typ úvazku a délka pracovního poměru, finanční ohodnocení : plný pracovní úvazek, tj.

40 hodin / týden, platová třída 10, základní platový tarif 24 300,- až 35 820,- Kč dle započitatelné praxe, osobní příplatek po zkušební době, pružná pracovní doba, pracovní poměr na dobu určitou, nástup dle dohodyŽivotopis a motivační dopis zasílejte na výše uvedený kontakt zaměstnavatele.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost