Pracovník strojní údržby - mechanik Brno
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Hodonín, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o.

který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna hledáme nové členy týmu na pozici : Pracovník strojní údržby - mechanik.

Hlavní náplň práce : - strojní opravy na výrobních strojích a zařízeních - provádění drobných zámečnických prácí - odpovědnost za dobrý technický stav klíčových strojů (mechanická část) -

Směny : ranní ojediněle odpolední Požadavky : - vzdělání : střední odborné - předchozí praxe v oboru - seznámení se s jednotlivými mechanickými systémy strojů a zařízení dle dostupné dokumentace -

průkaz na tlakové nádoby stabilní - kvalifikace pro práce na lešeních - průkaz řidiče vysokozdvižných vozíků - svářečský průkaz -

speciální kurzy : P 111 (Festo- základy pneumatiky) - dobrý zdravotní stav - řidičský průkaz skupiny B Co nabízíme : MZDA CCA 36 000 KČ + 6000 KČ VARIABILNÍ ODMNY -

zázemí silné a stabilní společnosti - jednorázový náborový příspěvek 7500 Kč - motivující finanční ohodnocení - praní a servis pracovních oděvů -

dny dovolené nad rámec zákona příspěvek na penzijní připojištění - odborné a jazykové kurzy školení - firemní akce - příspěvek na závodní stravování -

odměna k životnímu jubileu / odměna k pracovnímu výročí - zvýhodněné mobilní tarify - péče o zaměstnance - ovoce v zimě očkování atd.

Termín nástupu : ihned / dle dohody V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na mailu : nicole.rozsivalova jobleader.cz tel.

778 529 233 Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučení Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády