C# PROGRAMÁTOR
AC Jobs
Brno
před 13 dny

Programujete v jazyce C#? Chcete se podílet na vývoji smysluplného zařízení a posouvat hranice lidského poznání? Láká Vás práce s nejmodernějšími technologiemi?

Chcete pracovat pro společnost, ze které se neodchází? Pak nám určitě pošlete svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj aplikace pro elektr. zařízení
  • Vývoj a testování softwaru
  • Návrhy řešení a tvorba dokumentace
  • Samostatná i týmová práce na projektech
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s programovacím jazykem C#
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalosti interoperability mezi různými programovacími jazyky
  • Zkušenost s WPF a C++ výhodou
  • Co nabízíme?

  • Perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Propracovaný vzdělávací plán a jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Adrenalin, zábavu, ale také respekt k názorům jednotlivce
  • Požádat