Vedoucí prodejny - prodejna PEPCO
PEPCO Czech Republic s.r.o.
Sedlčany, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pozice : vedoucí prodejny - prodejna PEPCOPožadavky : administrativní a ekonomické znalosti, pokladna základyNáplň práce : - obsluha a poradenství zákazníkům - práce na pokladně - příjem zboží a jeho prezentace - přecenění a přesuny zboží, účast na inventuře - průběžné doplňování zboží ze skladu - odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně, její celkový vzhled - prevence proti krádežím - obsluha a poradenství zákazníkůmNabízíme : - práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu - dvousložkový plat (fix prémie) - slevy na zaměstnanecké nákupy - propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání - flexibilní pracovní doba - stravenky v nadstandardní hodnotěNástup : od 1.

9.2022 na dobu určitou do 30.9.2023Kontakt : Macková Michaela, e-mail : prace pepco.euMísto výkonu práce : PEPCO Czech Republic s.

r.o., provozovna Sedlčany, Příbramská č.p. 1178, 264 01 Sedlčany

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost