POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATELÉ S FIXNÍM PŘÍJMEM
ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Frýdek-Místek
před 6 dny
source : Hitprace

A16 z : 1 / 7 / 2020 a : 17 / 8 / 2020Hledáme kolegu / kolegyni, který bude pečovat o stávající klienty. Není potřeba praxe, stačí motivace vydělat si a naše manažerka vám se vším pomůže.

Náplň práce : - osobní schůzky s klienty, řešení jejich požadavků- telefonické hovory. Požadujeme : - komunikativnost, nebát se telefonovat- základní úkony na PC (Outlook, Word, Excel).

Nabízíme : - 3 roky garantovaný fix + odměny- po zaučení možnost pružné pracovní doby- vytváření pasivního příjmu pro klidnější budoucnost.

Kontaktovat telefonicky nebo e-mailem viz. výše. Bližší informace o pracovní pozici vysvětlíme na osobním pohovoru.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.