OPERÁTOR/OPERÁTORKA obsluhy chromovací linky - TECHNIK/TECHNIČKA čističky odpadních vod
MAIER CZ, s.r.o.
Prostějov
před 1 dnem
source : Hitprace

Osobní pohovory každé úterý od 10.00 hod. První kontakt možný telefonicky s paní Hana Abanto Filipová na tel : 770166688, email : hanaba maier.

es. Místo výkonu práce : Průmyslová, Prostějov. Pracovní doba : 3-směnný provoz : 6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00, 22 : 00-6 : 00 hod.

Firma se zabývá výrobou plastových komponentů do automotive.Požadavky : chuť učit se novým věcem, zvedání těžkých břemen nad 20 kgNáplň práce : práce technika čističky odpadních vod je kontrola čištění průmyslových odpadních vod přes ovládací panel, dále také analyzování vzorků přečištěných odpadních vod.

Na základě analýzy technik přitavuje a doplňuje chemikálie pro proces čištění. Na konci směny technik předává informace kolegům z následují směnyNabízíme : kvalitní zaškolení, stravenky, svozový autobus z Prostějova a Přerova

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost