Elektrikář - nerezová výroba
Melon s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Nad Porubkou 2223 / 29, Ostrava - Poruba1. kontakt e-mailem. Máte-li chut pracovat v našem týmu, zašlete nám profesní životopis na e-mail : machna.

andrea melon.czVybrané uchazece budeme zvát k osobnímu pohovoru.Požadujeme : - vyučení v oboru, vyhláška 50 6,- dobrá orientace v technické dokumentaci,- základní zkušenosti s průmyslovou elektronikou (frekvenční měniče, senzorika, PLC),- manuální zručnost,- komunikativnost,- flexibilitu,- bezúhonnost,- výhodou je změněná pracovní schopnost (OZZ),- navýšení platu o 30% dle zapracování a výkonuNabízíme : - zázemí stabilní společnosti- zaměstnanecké benefity- odpovídající finanční ohodnocení (20 000 28 000 Kč)- jednosměnný provoz- práce na HPP- nástup možný IHNEDwww.melon-anticor.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost