Pisatel - studijní podklady, NA DOMA
PRO - KRASTIN, s.r.o.
Mariánské Lázně, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme schopné zpracovatele (VŠ či absolventy) pro tvorbu podkladů odborných studijních textů, seminárních, bakalářských, diplomových a doktorských práce v českém jazyce (po dohodě lze i ve slovenštině).

Dále lze zpracovávat odborné studie, texty pro podnikatelské záměry a další podklady dle přání klienta. Mzda 35 000 Kč.Požadujeme : - ukončené minimálně Bc.

studium- excelentní orientaci ve Vašem oboru- denní přístup k internetu a odborné knihovny- schopnost dodržovat termíny, zodpovědnost a spolehlivost- časová flexibilita Nabízíme : - nadstandartní finanční ohodnocení- práci z domova- flexibilní pracovní dobu- výběr témat je jen na Vás, sami si vybíráte délku pracovní doby- legální spolupráci na smlouvu- motivační a bonusový systém Vzdělání : Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost