Fyzioterapeut/ka
Lázně Františkovy Lázně a.s.
Cheb, Františkovy Lázně
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Jiráskova 23 / 3, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba : nerovnoměrně rozvržená (standardně 7 : 00-15 : 00 h - 37,5 hod / týdně).

Požadujeme : znalost NJ na komunikativní úrovni (další jazykové znalosti výhodou). Nabízíme : zaměstnanecké stravování, řešení ubytování, zajímavé finanční ohodnocení, benefity společnosti (příspěvek na bydlení, další vzdělávání, příspěvky na kulturní činnosti, rekreaci.

  • Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat Po-Pá) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 7 : 00-15 : 00 h - dle dohody).
  • Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost