QUALITY MANAGER
AC Jobs
Pelhřimov
před 2 dny

Jste v oblasti Kvality jako ryba ve vodě? Chcete svou praxi dále rozvíjet v silné české společnosti? Jste vůdčí typ a máte zkušenosti s vedením týmu?

Výborně! Čtěte dál, máme práci přímo Vás. QUALITY MANAGER (50 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za chod celého oddělení kvality
  • Koordinace pracovního týmu kvality
  • Plánování a posouzení auditů
  • Zavádění nových metod a nástrojů kvality
  • Udržování stávajících systémů kvality
  • Spolupráce se zákazníky a dodavateli
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ ideálně technického směru
  • Alespoň 3 roky praxe v oblasti kvality
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Komunikativní a vnímavou osobnost
  • Ochota cestovat - občasné služební cesty
  • Co nabízíme?

  • Zajímavou pozici s prostorem pro seberealizaci
  • Práci v moderním prostředí
  • Spolupráci se zkušeným týmem
  • 5.týdnů dovolené
  • Závodní stravování nebo stravenky
  • Požádat