Kuchař/ka
HRH Gastro, s.r.o.
Turnov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Zavedená restaurace Pivovaru Rohozec navazuje po kompletní rekonstrukci na svoji úspěšnou činnost.Kuchyň a výčep jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi.

Rohozecká restaurace se nachází přímo v areálu pivovaru. Zahájení provozu je plánováno na únor 2020.Máte zkušenosti, víte, jak by měl jídelní lístek vypadat, chcete se realizovat a nechybí vám vůle pro to něco udělat.

Nedostali jste zatím příležitost, teď máte šanci. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máteminimální praxi 6 let, samostatnost, ochotu pracovat a týmového ducha.

Nabízíme (pro obě pozice) : - Přímé zapojení do konceptu rozvoje Pivovarské Restaurace- Stabilní práci v moderním zařízení, na HPP- Možnost pracovat v rodinném prostředí Pivovaru Rohozec- Dobré finanční ohodnocení samozřejmostíkontakt : osobně, e-mailem, telefonicky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost