Koordinátor/ka náboru - Bulharsko
Personal work agency s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Olšanská č.p. 55 / 5, Praha 3. Prvotní kontakt emailem - personalwork-agency email.cz nebo telefonicky 778003637 v době 9 : 00 - 16 : 00 hodin.

Do personální agentury v Praze hledáme koordinátora náboru nových agenturních zaměstnanců na různé pracovní pozice s bulharštinou.

Hlavní pracovní náplní bude oslovení zájemců o práci v ČR prostřednictvím inzerátů, soc. sití, pracovních skupin atd., telefonická, e-mailová nebo osobní komunikace s ucházečem, nábor nového pracovníka ( pohovor, nabídka volných míst, příprava podkladů pro pracovní smlouvu), organizace a realizace náborových akcí v menších městech, nebo vesnicích v Bulharsku pro větší počet uchazečů, překládaní a tlumočení z bulharštiny do češtiny, monitoring trhu práce.

Očekáváme : komunikativního koordinátora / ku s bulharštínou, samostatnost, schopnost, PC, ŘP ( není podmínkou ), výhodou předchozí praxe v personální agentuře, HR.

Nabízíme : práci v mladém kolektivu, mobilní tel. a notebook, bonusy, hrubá mzda 26 000 Kč + prémie za odvedenou práci, možnost flexibilnější pracovní doby dle domluvy.

Své životopisy prosím zasílejte na personalwork-agency emali.czZaměstnanecké výhody : pracovní tel., notebook, provize.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost