MANAŽER PRODEJE STAVEBNÍCH STROJŮ PRO REGION ČECHY
ATMOS Chrást s. r. o.
Chrást, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pohybujete se ve stavebním prostředí? Máte zkušenosti s obchodní činnosti? U nás je můžete zúročit. Přihlaste se do výběrového řízeni.

Co budete dělat : " Začnete s prodejem našich stavebních kompresorů přes naši dealerskou síť po celé České republice." Postupně budete dealerskou síť rozšiřovat a budete hledat potencionální koncové zákazníky.

Vašimi klienty budou převážně stavební firmy a půjčovny stavební mechanizace.Požadujeme : " Prokazatelnou praxi na obchodní pozici.

Vzdělání nebo praxi v technickém oboru." Výhodou zkušenosti s prodejem v oblasti strojních zařízení, ideálně s prodejem stavební mechanizace.

Komunikativnost a flexibilitu." ŘP skupiny B.Nabízíme : " Home - office." Služební auto." Notebook." Mobilní telefon." Zajímavé finanční ohodnocení (základní plat + prémie podle dosažených výsledků)" Prostor pro vlastní seberealizaci.

Trvalý pracovní poměr. Mzda 30.000-50.0000KčNástup možný od 1.9.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost