Systémoví analytici
MSD Czech Republic s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : použijte odpovědní formulářNa tuto pozici hledáme kandidáta v oblasti IT vývoje aplikací se zkušenostmi s prací na platformě Linux a DevOps nástroji, jako je např.

Terraform, Ansible, Packer, Stash, Jenkins, CI / CD delivery models. Kandidát by měl mít ideálně zkušenosti se skriptem v Bash, Python, PowerShell a následujícími technologiemi : oAWS / Azure Unix / Windows Nginx / Vagrant oShell / Python Java / C# RESTful services oHTML / CSS / Javascript / XML MSSQL / MySQL oJenkins / Ansible / Heroku / Artifactory / Rundeck / Docker oGit / SVN / JIRA / Kibana / NewRelic / ElasticSearch Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná, aktivní znalost ruštiny a turečtiny vítána.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost