Řidič/ka nákladního automobilu
Skanska
Kromeríz, Jihomoravsky kraj, Czech Republic
před 3 dny

Pro divizi Inženýrské stavitelství, závod Inženýrské stavitelství Morava, hledáme do týmu nové kolegy na pozici řidič nákladního automobilu .

Co Vás čeká?

  • Řízení a obsluha svěřeného vozidla
  • Provádění základní údržby a drobných oprav
  • Práce ve stavebnictví při budování inženýrských sítí a rekonstrukcích komunikací
  • Co od Vás požadujeme?

  • Řidičský průkaz sk. B, C, E výhodou
  • Průkaz profesní způsobilosti řidiče a karta řidiče jsou podmínkou
  • Praxe nutná
  • Spolehlivost, aktivní přístup
  • Zdravotní způsobilost
  • Co Vám můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, pravidelnou měsíční mzdu
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
  • Měsíční příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. "sick days"
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,-Kč měsíčně
  • neposlední řadě nabízíme proplacení ubytování, pokud nejste zrovna místní a za prací dojíždíte
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify a další
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.