Ergoterapeut
Vysočinské nemocnice s.r.o.
Humpolec, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : dohled na skupinovou a individuální terapii (ergoterapie, fyzioterapie), koordinace rehabilitace v rámci nemocnic, péče o pacienty v rámci rehabilitace, spolupráce se zdravotními sestrami a lékaři.

Požadujeme : odbornou způsobilost dle zákona č.96 / 2004 Sb., altruismus a lidský přístup, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, samostatnost, kreativita.

Nabízíme : nástupní mzdu od 45 000,-Kč dle dosaženého vzdělání a praxe, plný úvazek, moderní a dobře vybavené proacoviště, benefity, dotované stravováýní, 25 dnů dovolené, podporu kariérního rozvoje, stabilitu a férové jednáníPracoviště : Vysočinské nemocnice - Nemocnice následné péče Humpolec, Plicní léčebna Humpolec, Nemocnice následné péče Ledeč - Háj.

Kontakt možný emailem nebo telefonicky 7 : 00 - 15 : 30

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost