SALES REPREZENTANT, jižní Čechy a Vysočina
Trenkwalder Česká Republika
České Budějovice, Česko
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce

HLEDÁME OBCHODNÍKA, KTERÝ OCENÍ KVALITNÍ PRODUKT, PRÁCI PRO LEADERA NA TRHU, ŠIROKOU SÍŤ ZASTOUPENÍ A DOKÁŽE POMOCÍ SVÝCH DOVEDNOSTÍ NABÍDNOUT VÝROBEK NA ŠPIČKOVÉ ÚROVNI!

Vaše denní povinnosti budou :

  • aktivní KAM stávajících klientů
  • akvizice nových zákazníků
  • poradenství, technické návrhy řešení
  • analýza trhu a monitoring konkurence
  • objednávky, reklamace, vyřizování poptávky
  • spolupráce s kolegy napříč regiony
  • reprezentace společnosti na výstavách, veletrzích, vyjednávání
  • Váš profil

  • technické vzdělání (velkou výhodou je přímo strojírenství)
  • zkušenost s prodejem technického produktu velkou výhodou
  • prodejní dovednosti
  • komunikativní znalost Aj či Nj (školení, podklady, komunikace s kolegy)
  • Naše nabídka

  • odpovídající fixní mzda a odměny z prodeje
  • práce formou home office
  • intenzivní prvotní školení v zahraničí
  • práce na HPP s příslibem doby neurčité
  • služební vůz, mobil, notebook
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • pravidelné školení a vzdělávání obchodně-technických dovedností
  • Požadavky na uchazeče

  • Odměny a benefity

  • stravenky
  • Požádat