Kompletace objednávek a doplňování zboží -až 186 Kč/h #YlSav
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Hledáš STABILNÍ příjem? Chceš mít čas na své VOLNOČASOVÉ AKTIVITY a možnost ovlivnit svoji docházku do práce?

Záleží ti na PŘÍJEMNÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a FAJN KOLEKTIVU? Pro oblíbený švédský obchod s nábytkem, hledáme šikovné brigádníky na pomocné práce ve skladu.

Požadovaná docházka je min. 3 týdně dle domluvy. Preferujeme dlouhodobější spolupráci alespoň na 2 měsíce, ale i déle. Tato brigáda je svou povahou vhodná spíše pro muže.

Nástup možný IHNED!Náplň práce : - chystání zboží pro zákazníky dle objednávek ve čtečce a kompletace objednávky- doplňování zboží - třídění a likvidace materiálů Pracovní doba : - vychystávání objednávek - 8 : 00 - 17 : 00, 12 : 00 - 21 : 00, 21 : 00-6 : 00- doplňování zboží - 5 : 00-9 : 00, 21 : 30-6 : 00- nutné počítat se směnami ve všední dny i o víkendech dle domluvy s vedoucímMísto výkonu práce : Brno-Dolní Heršpice (Avion Shopping Park)Nástup IHNED!Nabízíme : - mzdové ohodnocení : 124 Kč / hod- navíc k hodinové mzdě příplatky za práci o víkendu 50%, v noci 20%, ve svátek 100%- možnost přechodu do kmenového stavu- zvýhodněné stravování- dobrá dopravní dostupnost z centra Brna- příjemný a přátelský kolektiv- známé prostředí oblíbeného obchodu s nábytkemPožadujeme : - věk nad 18 let - plnit požadovanou docházku a možnost dlouhodobější spolupráce- nástup IHNED

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.