Pracovník/ce telefonické správy pohledávek
ESSOX
České Budějovice
před 5 dny

Co budete dělat?

Na telefonní lince vyřizovat příchozí a odchozí hovory klientů, kteří jsou v prodlení se svým závazkem vůči nám. Naučíme vás pomáhat klientům vzniklou situaci řešit a zaznamenávat dosažené dohody do databáze.

Stanete se součástí fungujícího týmu zajímavých osobností a odstartujete svou kariéru nejen u nás, ale možná i v naší mateřské společnosti - Komerční bance.

Co byste měli umět?

Uživatelsky využívat počítač (MS Office), do vlastních programů Vás rádi zasvětíme. Očekáváme, že umíte srozumitelně předávat a získávat informace slovem i písmem.

Vaši základní komunikační dovednost my povýšíme na profesionální úroveň.

Náskok před ostatními budete mít, pokud :

Rádi mluvíte, ptáte se i nasloucháte bez problémů i ve vypjatějších situacích.

Co můžeme nabídnout?

Hlavní pracovní poměr ve firmě se zázemím nadnárodní finanční skupiny Société Générale, garantovaný jistou výplatou v první polovině následujícího měsíce, .

Naučíme Vás komunikovat, vyjednávat a argumentovat - to se hodí v běžném životě každý den. Nástupní mzda je 17 200,- Kč, k ní přidáme čtvrtletní odměny a plně hrazené stravenky za téměř 2 000,-

Kč měsíčně + další a další benefity. Volné víkendy a svátky, odpolední směna skončí v 18.00 hod, ranní začíná 8.00 hod. Pracoviště ve středu Budějovic, moderní prostředí a rodinnou atmosféru.

Informace o pozici :

Místo pracoviště : České Budějovice Datum nástupu : Typ pracovního vztahu : Práce na plný úvazek Typ smluvního vztahu : Pracovní smlouva Benefity :

Bonusy / prémie, sleva na firemní výrobky / služby, příspěvek na penzijní / životní připojištění, stravenky / příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport / kulturu / volný čas, zdravotní volno / sickday, firemní akce

Požadované vzdělání : Středoškolské Požadované jazyky : Zadavatel : ESSOX s.r.o.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost