Asistent / asistentka ředitele
Hanhart Morkovice s.r.o.
Morkovice-Slížany
před 3 dny
source : Hitprace

PRACOVIŠTĚ Morkovice- Náplň práce : příprava podkladů pro porady a jednání, vyplňování dat do informačního systému a vnitropodnikových databází, příprava a připomínkování smluv, příprava dokumentů pro jednání se státní správou, organizace cest, příprava reportů, organizace návštěv- požadavky : SŠ vzdělání, znalost AJ - slovem i písmem (alespoň mírně pokročilý, popřípadě ochota se učit), ochota cestovat (občasné cesty v rámci ČR, resp.

EU), pečlivost, trpělivost, kolegiálnost, dobrá znalost práce v MS Office, zkušenost s přípravou smluv a obchodních podmínek významnou výhodou, orientace v technické oblasti jsou významnou výhodou, ale nikoli podmínkou- benefity : týden dovolené nad ZP, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, mobilní telefon a notebook i k osobním účelům, nástup dle dohody- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8 : 00 - 14 : 00 hod.

příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : remesova hanhart.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost