Vychovatel/ka
Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
Praha, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : V pevnosti č.p. 13 / 4, Vyšehrad, 128 00 Praha 28KONTAKT : Ing. Monika Šlahorková, tel. : 241083260, e-mail : m.

slahorkova jus.czPožadujeme : Vzdělání dle 16,Zákona č.563 / 2004Sb.,trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k mladým lidem s postižením a k oboru vychovatel.

Schopnost týmové práce. Ochota dále se rozvíjet a vzdělávat. Výhodou je praxe v práci s lidmi s tělesným postižením a zkušenostmi s individuálním plánováním.

Nabízeme : platový tarif dle NV 341 / 2017 Sb. platných předpisů + příplatky. Smysluplnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí v lokalitě Vyšehradu.

Hlavní pracovní část pracovního výkonu je v odpoledních a večerních hodinách.ZAM. VÝHODY : Zaměstnání ve stabilní organizaci s přátelským prostředím.

Dobrá dopravní dostupnost, 7 min.metro Vyšehrad.Dotované stravování. Čerpání benefitů ve formě příspěvku na rekreaci, Multisportkarta, příspěvek na penzijní připojištění,8 týdnů dovolená, apod

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost