Manažer/ka projektů
Statutární město Ostrava
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt : telefonicky 599 410 076, oklucka slezska.czVzdělání : VŠ v bakalářském studijním programu, vyšší odborné vzdělání-výhodou zaměření ekonomické, veřejnosprávní, technické, výhodou znalost problematiky přípravy a řízení projektů, orientace v oblasti strukturálních fondů a jejich financování.

Požadované doklady : - životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se požadovaných činností,- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,- výpis z rejstříku trestů, né starší 3 měsíce.

Přihláška musí obsahovat přesné označení "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ č. 28 / 2021 NEOTVÍRAT" jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče.

Přihláškou se rozumí samostatný doklad, nelze jej nahradit údaji uvedenými v životopise, v průvodním dopise apod.Lhůta pro podání přihlášky : do 20.

1. 2022Způsob a místo podání : - poštou nebo osobním doručením na podatelnu Úřadu městského obvodu Slezská Ostrava, nám.

J. Gagarina č. 4, Slezská Ostrava, v zalepené obálce označené VÝBĚROVÉ ŘIZENÍ č. 28 / 2021 - NEOTVÍRAT s uvedením adresy uchazeče (odkaz na www.

slezska.cz).Adresa : Statutární město Ostrava Úřad městského obvodu odbor vnitřních věcí Těšínská 35 710 16 Slezská Ostrava Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, sick days, pružná pracovní doba, benefity ze sociálního fondu (ošatné, příspěvek na rekreaci, příspěvek při pracovním i životním výročí), stravenky, osobní volno 4h / měsíc s nadpracováním.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost