Mzdový/mzdová účetní - účetní
Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Ústí nad Labem, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Ústí nad Labem.Jedná se o kumulovanou funkci účetní - mzdový účetní. Uchazeč musí prokázat odbornoukvalifikaci předložením dokladu o dosaženém vzdělání.

Pro výkon práce vyžadujeme ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou jiného směru + rekvalifikační kurz v oboru účetnictví, mzdové účetnictví nebo úplné střední vzdělání s maturitní zkouškou jiného směru + praxe v oboru účetnictví nebo mzdové účetnictví.

Nabízíme : pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení. Zkušební doba 3 měsíce. Pracovní doba 40 hod / týden.

Platové zařazení : 9. plat. třída dle NV č. 564 / 2006 Sb. v platném znění, platový stupeň dle délky započitatelné praxe podle ZP + osobní ohodnocení + čerpání benefitů ze Sociálního programu zaměstnavatele.

Příspěvek na stravování zajišťované zaměstnavatelem (vlastní kuchyně), čerpání zaměstnaneckých benefitů ze Sociálního programu zaměstnavatele, zvláštní prémie, 5 týdnů dovolené.

Kontakt : Strukturované životopisy zasílat na e-mail : personalni dozp-ul.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost