Dělníci na provádění dopravního značení
Radek Gottwald
Zábřeh, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Nástup ihned. Nástup nejlépe ihned, případně dohodou. Práce v rámci celé ČR. Jedná se o turnusovou pracovní dobu, turnusy jsou dle velikosti zakázek.

Provádění dopravního značení v podzemních garážích obytných domů, kancelářských a obchodních centrech a v továrních provozech.

Vzdělání nerozhoduje - základní nebo vyučení, nejlépe technický obor (pracovníky si zaškolíme). Hledáme zručné a čistotné pracovníky, kteří jsou ochotni se učit novým věcem a postupům.

Podmínkou je dobrý zdravotní stav. Nutná manuální zručnost, pečlivost, přesnost - vysoké požadavky na přesnost práce a zručnost.

Nutný řidičský průkaz sk. B. Práce je celoroční. Ubytování na ubytovnách. Mzda základ + do 40 % prémie. Kontakt : prosíme o zasílání životopisu ve Word souboru (z technických důvodů), případně telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost