Právník/právnička oddělení Hospodaření s majetkem v účetnictví odboru Hospodaření s majetkem státu
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Rašínovo nábřeží č.p. 390 / 42, Praha 2. Prvotní kontakt emailem ruzena.sakarova uzsvm.czvysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu v oboru právozkušenosti se správou majetku výhodousamostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivostznalost práce s PC (MS Office)zkušenosti se správou majetkupraktická znalost zákona č.

219 / 2000 Sb.praxe ve veřejné správě a v agendě zajišťování majetkové správy vítánastátní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostorutrestní bezúhonnostsplnění podmínek ustanovení 17 odst.

2 a odst. 3 zákona č. 201 / 2002 Sb. charakteristika pracovního místa : zajišťování specializovaných odborných činností v působnosti ÚP Střední Čechy v oblasti majetkové, majetkoprávní a restitučníprovádění komplexní právní kontroly - audit vypracovaných smluv na OHMSkomplexní zajišťování majetkové správy (nabývání, pronájmu, prodeje a jiných forem dispozice) a metodické usměrňování majetkové správy na nižších organizačních složkách Platové zařazení podle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb.Předpokládaný nástup : dle dohody, nejdříve od 1. října 2022, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností změny na dobu neurčitouMísto výkonu práce : PrahaPracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 31. července 2022 na adresu : Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkovýchÚzemní pracoviště Střední Čechy Růžena SakařováRašínovo nábřeží 390 / 42128 00 Praha 2nebo na e-mail : podatelna.

strednicechy uzsvm.czpředmět e-mailu : VŘ právník HMÚ Upozornění : Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.Zaměstnanecké výhody : Indispoziční volno, pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, stravenky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost