HYPOTEČNÍ BANKÉŘ - Ústí nad Labem
Raiffeisenbank
Ústí Nad Labem, Czech Republic
před 17 hodinami
source : Hitprace

Popis pozice

Pro naše hypoteční centrum v Ústí nad Labem hledáme novou posilu, která bude našim klientům pomáhat realizovat sny o vlastním domově.

Co bude vaším úkolem?* V prvních měsících projdete úvodním zaškolením, budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům a začnete poznávat, jak to na našem hypo centru chodí.

Velmi nám záleží na tom, abychom se spolu v práci cítili dobře.* Postupně začnete komunikovat s prvními klienty a samostatně zpracovávat jednodušší úkoly.

 • Po zaučení se stanete specialistou, který čerpá hypoteční úvěry, řeší změnové požadavky a poskytuje prvotřídní klientský servis.
 • Pro své kolegy poradce budete profesionálem a partnerem, na kterého se mohou spolehnout za každé situace.### Co u nás získáte?
 • Důvěru a samostatnost.* Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat.
 • Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky.

  Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme.* Ročně u nás máte 4 týdny volna na zotavenou, 1 týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky.

  A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní volna, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.

 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.* Partu kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy* A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

  A co potěší nás?* Vyhovují vám činnosti, ve kterých uplatníte svoji pozornost a pečlivost. Veškerá dokumentace musí být v naprostém pořádku.

 • Nenecháte se rozhodit, když vám do plného soustředění zazvoní telefon a vejde neobjednaný klient. Neschováváme se po kancelářích, jsme klientům k dispozici.
 • Když se seběhne více úkolů najednou, dovedete si poradit. A máte to vyzkoušené, odkudkoliv.Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět.
 • Pobavíme se o vás a o nás a sladíme si očekávání. Výběrko je vzájemné. Jde o to, co nejlépe se poznat.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost