Skladník - hutní materiál
Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
Ostrava
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Na Valše 237 / 21, Ostrava-Přívoz1. kontakt e-mailem.Co budete dělat- Obsluha vysokozdvižného vozíku- Přeprava hutního materiálu po areálu- Práce ve skladu- Evidence skladového zbožíJaké znalosti a dovednosti byste měli mít- Min.

výuční list- PLATNÝ průkaz na VZV - bez platného průkazu není možný nástup!- Platný jeřábnický průkaz sk. A- Praxe s VZV alespoň 1 rokCo vám můžeme nabídnout- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností- roční bonusy 10 000 Kč- závodní stravování- zaměstnání v kmenovém stavu- 5 týdnů dovolené- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847- nástup IHNED, nebo po dohoděZaměstnanecké výhody : práce na HPP ve 1 a 2 směnném provozu, věrnostní příspěvek 10 000 Kč, závodní stravování.

Směnnost : 1, 2 směnyPřidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost