STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIE
Město Česká Třebová
Česká Třebová, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Město Česká Třebová vypisuje výběrové řízení na funkci : STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIEMÍSTO VÝKONU PRÁCE : Město Česká TřebováNÁSTUP DLE DOHODYPŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU : strážníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, starší 18 let, je plně svéprávná a bezúhonnáJINÉ POŽADAVKY : - úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou- občan ČR- mravní a občanská bezúhonnost- flexibilita, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost- komunikativní schopnosti- zdravotní a psychická způsobilost- řidičské oprávnění skupiny B- věk od 18 letPLATOVÉ PODMÍNKY : Zařazení dle zákona č.

262 / 2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů a dle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Na pozici strážníka městské policie je stanovena 8. platová třída.NABÍZÍME : - osobní motivační příplatek- zvláštní příplatek- příspěvek na stravování, penzijní pojištění- příspěvek na rekreaci- 3 směny placeného indispozičního volna (tzv.

Sick days)- 2 směny placeného volna RPŽ (zařizování na jiném úřadě, promoce apod.)- 2 směny studijního volna (k získání osvědčení o odbomé způsobilosti strážníka)- mimořádné odměny dle kvality odváděné práceINFORMACE POSKYTNE : Petr Vencl, velitel MěP, telefon : 465 500 119, 465 532 229PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT TYTO NÁLEŽITOSTI : - jméno, příjmení a titul- datum a místo narození- státní příslušnost- místo trvalého pobytu- telefonický kontakt- číslo občanského průkazu - datum a podpisK PŘIHLÁŠCE JE NUTNO PŘIPOJIT TYTO DOKLADY : - životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzděláníPísemné přihlášky zasílejte do 15.

09.2022 v obálce označené v levém horním rohu nápisem ,,VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - MĚP - NEOTEVÍRAT na adresu : Městský úřad Česká Třebovádo rukou tajemníka MěÚStaré náměstí 78560 02 Česká TřebováK VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY.

PŘESNÝ TERMÍN KONÁNÍ VÝBÉROVÉHO ŘÍZENÍ BUDE VČAS TELEFONICKY UPŘESNĚN.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost