Elektromechanik/čka
CeramTec Czech Republic, s.r.o.
Šumperk, CZ
před 14 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : oprava a údržba elektrotechniky popř. elektroniky, řídících systémů, automatizační a měřící techniky. Pružná pracovní doba, 8 hodinové směny dle domluvy.

Požadavky : - vzdělání min. středoškolské obor slaboproudá elektrotechnika s odbornou kvalifikací dle vyhl. 50 / 1978 Sb, -

praxe v oboru min. 5 let, - znalost řídících systémů, popř. digitálních pohonů Siemens - manuální zručnost, - spolehlivost, odpovědnost, -

komunikativní znalost AJ / NJ, - ŘP sk. B Nástup dohodou, pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Nástupní mzda v závislosti na zkušenostech v oboru.

Zaměstnanecké výhody : týden dovolené navíc, závodní stravování s maximální dotací od zaměstnavatele, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění dle směrnic společnosti, aj.

Životopisy s motivačním dopisem (včetně jazykové mutace) zašlete na e-mail : cekrova ceramtec. Uchazeči, kteří budou vybráni do užšího výběru budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost