Obchodní specialista
ELYN ENERGIE a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 9 : 00 - 15 : 00 hod. Tel. : 776 311 100, e-mail : kariera elyn.czPožadujeme : - nepotřebujeme vzdělání, ale šikovnost- preciznost- spolehlivost- komunikační dovednosti- pozitivní přístup- práce v oboru výhodou- výpis z rejstříku trestů- dochvilnost- min.

základní znalost oblasti energetiky je nutná- pokročilá znalost balíčku MS OfficeSkupina ELYN se věnuje poradenství v oblasti energetiky a energetických projektů, financí, investic, realitních služeb, telefonních služeb, účetnictví a je dodavatelem elektřiny a plynu.

Z důvodu zvýšené poptávky po našich službách hledáme zastoupení v dalších krajích.Náplní práce je obchodní činnost spojená s prodejem energeticky úsporných řešení (osvětlení, FVE, kotle apod.

a servis stávající klientely. V rámci udržitelných technologií klidntům vyřizujeme i případné financování. Působnost je po celé ČR.

Nabízíme : - fixní mzda (nástup 26 900 Kč + motivační variabilní složka mzdy)- kvartální bonusy- kariérní růst - příspěvek na stravování ve výši 100 Kč / den (stravenkový paušál)- 200 hodin (5 týdnů) dovolené- 3x placený sick days- smlouva na dobu neurčitou- zvýhodněný zaměstnanecký tarif vč.

neomezených mobilních dat- zvýhodněné ceny za odběr elektřiny a plynu aj. produktů skupiny ELYN- přátelský kolektiv- týmové akce a večírkyVhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost