Manipulant / Vážič v PPL
PPL CZ s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Obsah inzerátu

PPL je nedílnou součástí tuzemské logistiky. Patříme do rodiny DHL a jsme lídrem na českém trhu dopravců zásilek. Rozvíjíme se společně s trhem a hledáme nové cesty jak doručovat zásilky efektivněji.

Nejsme strnulý korporát, vítáme iniciativu, čerstvé nápady a odvahu pustit se do něčeho nového.

Pracovní smlouva

Práce na plný úvazek

Popis pozice

Manipulace a zpracování zásilek zejména spolupodílení se na fyzickém zpracování zásilek, vykládka, nakládka, manipulace s paletovým a pojezdovým vozíkem, skenování zásilek, obsluha vážního pracoviště - vážení zásilek, přesměrovávání a následně jejich roztřiďování dle jednotlivých regionů.

Požadujeme :

Jsi manuálně zručný / á a fyzicky zdatný / á, protože práce je fyzicky náročná a nevyhneš se pravidelné manipulaci se zásilkami těžšími než 20 kg.

Můžeš pracovat na odpolední směně v rozmezí od 14 do 22 : 30 hodin.

Jsi trestně bezúhonný / á.

Co oceníme?

Pracuješ na PC na běžné uživatelské úrovni (zejména MS Office Excel, Word a základní orientaci na internetu).

Nabízíme

  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu u jedničky na českém trhu v rámci skupiny DPDHL
  • jistotu výplatního termínu naše mzdy máme vždy do 10. dne v měsíci na účtu
  • 13. mzdu
  • výkonnostní bonus odměna za plnění nastavených cílů
  • pravidelná roční valorizace mzdy
  • volné svátky a dovolenou 25 dní
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • smlouva na dobu neurčitou po jednom roce
  • systém Sodexo Cafeterie benefitní systém plný slev a výhod, do kterého našim zaměstnancům přidáváme další odměny
  • služba uLékaře bezplatná lékařská poradna pro Vás a Vaši rodinu.
  • věrnostní bonus po odpracovaných letech
  • vzdělávací portál, kurzy a školení, včetně příspěvku 4000 Kč na jazykové vzdělávání
  • zvýhodněné nabídky našich partnerů (Makro karta, Multisportka, výhodný tarif O2 a T-mobile)
  • firemní akce.
  • Nástup : 1. 8. 2022 / dle dohody

    Místo pracoviště : Hustopeče

    Typ smluvního vztahu : pracovní smlouva

    Typ pracovního poměru : práce na plný úvazek

    Proč pracovat u nás

    Patříme do rodiny DHL, jsme nedílnou součástí tuzemské logistiky a lídrem přepravců zásilek na českém trhu. Rozvíjíme se společně s trhem - rozvoj a profesní růst podporujeme i u našich zaměstnanců.

    Týmový duch

    Jsme si jistí, že v našem oboru je týmová práce klíčem k úspěchu. V práci táhneme všichni za jeden provaz a často se scházíme i mimo ni, abychom se společně radovali z dosažených úspěchů.

    Do svých řad hledáme nejen odborníky a specialisty, ale zejména kolegyně a kolegy, kteří mají podobné hodnoty jako my. PPL roste, pojďte růst s námi!

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.