Digital Marketing Consultant
AITOM Digital
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Popis pozice

Umíš pochopit byznys klienta a přijít s návrhem řešení napříč online marketingovými kanály? Napiš si o víc info k této pozici, otvíráme ji na 50% nebo 100% úvazek.

Co bys měl / a splňovat : * Pohybuješ se v online marketingu roky (tj. víc než 5 let).* Máš zkušenost jako specialista v konkrétní disciplíně / disciplínách a obecný rozhled po celém dění online marketingu (od analytiky přes PPC, SEO, Social Media, E-mailing, práci s daty ).

 • Baví tě vymýšlet online marketingovou strategii.* Umíš pracovat s Google Analytics.* Umíš naslouchat, vysvětlit a vést klienta i kolegy.
 • Je pro tebe příjemná pozice, kdy se denně rozhoduješ, radíš se a radíš ostatním, zadáváš práci a kontroluješ si výstupy.
 • To všechno směřuješ k reálným přínosům pro klientův byznys.* Nebojíš se prezentovat své názory a měnit zaběhnuté věci, pokud vidíš, že jsou nastaveny špatně / neefektivně.

 • Schůzka v angličtině je pro tebe normální věc.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost