Psycholog - Věznice ve Stráži pod Ralskem
Vězeňská služba České republiky
Stráž pod Ralskem, Česká Lípa, Czech Republic
před 3 dny
source : Personálka.cz

Věznice ve Stráži pod Ralskem příjme Psychologa

Požadujeme :

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na jednooborovou psychologii. Praxe v oboru vítána, vhodné též pro absolventy.

Nabízíme

perspektivní a stabilní zaměstnání, zařazení do 12. platové třídy, nástupní plat od 31 170,- Kč do 42 870,- Kč v závislosti na délce započitatelné praxe, 200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené v kalendářním roce + 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, nebo možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, peněžní dary při životním a pracovním jubileu, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek až 10 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, na rekreaci v zotavovnách VS ČR za zvýhodněnou cenu, na permanentky do rekreačních a sportovních zařízení.

Dále nabízíme čerpání bezúročných zápůjček z FKSP až do výše 200 000 Kč, lékařskou péči, bezplatné využití posilovny a sauny, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, možnost bezplatného parkování v objektu zaměstnavatele a zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart.

případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis

a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Podrobné informace sdělí v pracovních dnech od 6,30 hod. do 15,00 hod. :

Bc. Hana Černá

tel. : 487 878 212, 602 709 323

e-mail : Hcerna vez.spr.justice.cz

Kontaktní adresa :

Vězeňská služba ČR, Věznice Stráž pod Ralskem, poštovní přihrádka 10, Máchova 260,

471 27 Stráž pod Ralskem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost