SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO
JaP - Jacina, s.r.o.
České Budějovice, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Provozovna v Českých Budějovicích prozatím není známa, hledají se prostory. NÁPLŇ PRÁCE : servis a opravy vratové techniky (vrata, brány, ploty), protipovodňových a protipožárních systémů a dalšího sortimentu naší společnosti, uvedení instalovaného zařízení do provozu, nakládka a vykládka zboží a materiálu, komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení, práce na 1 (ranní) směnu POŽADAVKY : Hledáme pracovitého a manuálně zručného člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu.

Uchazeč by měl mít : - elektro vzdělání (osvědčení dle vyhlášky 50 / 78 Sb., min.

5) - nebo svářečský průkaz (CO2 nebo elektroda) .

Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení.

Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz B. NABÍZÍME : zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání, motivující mzdové ohodnocení a možnost osobního a finančního růstu, zajímavou práci s moderní technologií, smlouvu na dobu neurčitou, plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsícíh, zaměstnanecké výhody a benefity, vzdělávací kurzy a školení, nástup ihned nebo dle dohody

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost