Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Tomáš Veselý
Ústí nad Labem, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Celá ČR Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo 774 669 904 (Po-pá : 8 : 00 - 17 : 00), nebo e-

mailem na adresu ekomultipark email.cz Kontaktní osoba : pan Tomáš Veselý UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Přijmeme řidiče / ky nákladních vozidel TIR nad 12t, s možností do osádky.

Požadujeme : Ř.P. sk. CE+profesní průkaz, digitální kartu do tachografu. Nabízíme : práci v příjemném kolektivu + zaměstnanecké benefity s platem až 70tis.

kč měsíčně na HPP. Nástup možný ihned nebo dle dohody se zaměstnavatelem z celé ČR / EU, pro zájemce z daleka je k dispozici ubytování.

Ekomultipark dispo, kontaktní tel : 774 669 904, 723 604 707 nebo e-mail : ekomultipark email.cz ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : jiné výhody, zaměstnanecké benefity, zvláštní prémie.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost