PROJEKTOVÍ MANAŽEŘI - KALKULANTI
PressMetal - CZ, spol. s r. o.
Třinec, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Aktualizace 2. 5. 2022, 28. 3. 2022Požadujeme - min. SŠ vzdělání technického směru (VŠ vzdělání technického směru výhodou), znalost čtení technické a výkresové dokumentace, znalost AJ na komunikativní úrovni, praxe v oboru min.

2 roky - řízení projektů, obchodní činnost, počítačové dovednosti - AutoCAD, pokročile MS Office, informační systém, zodpovědnost, důvěryhodnost, důslednost, vysoké pracovní nasazení, dobré organizační a komunikační dovednosti, příjemné vystupování, schopnost pracovat v týmu i samostatně, výhodou - zkušenosti s vedením výroby a znalost problematiky dodávek do aut.

průmyslu.Náplň práce - komunikace a kontakt se stávajícími zákazníky, péče o zákazníky, tvorba a zpracování cenové nabídky (kalkulace) dle poptávek zákazníků, kontrola přijatých objednávek (termíny, ceny) od obchodních partnerů, hledání nových obchodních příležitostí, zákazníků, zakázek, projektů, tvorba a řízení propagace firmy, spolupráce s externími dodavateli, poskytování komplexního zákaznického servisu, příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv, provádění marketingových analýz, průzkum trhu, zajišťování obchodní agendy společnosti v rámci tuzemského a zahraničního trhu.

Nástup dohodou, výše mzdy dle kvalifikace, praxe a výsledků, motivační odměny nebo růst mzdy za vlastní iniciativu při rozvoji svých znalostí a dovedností v rámci pracovní pozice.

Životopis zaslat na e-mailovou adresu : hauerova pressmetal.czPracoviště : Třinec

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost