Ostraha prodejny Lidl
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Kopřivnice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

z : 25.10.2021, a : 29.11.2021 - vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce : - pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

max. 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.Požadujeme : - dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkouNabízíme : - Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu.

telefonicky Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., tel. 737 087 145 Lenka Hanušová, nebona e-mail : nabor.centrum bohemiamarten.cz. Nezapomeňte přiložit platné telef.

číslo a svou e-mailovou adresu.Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost