OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - AUTOMATIZACE (SEVERNÍ MORAVA)
AC Jobs, s.r.o.
Moravskoslezský kraj
před 5 dny
source : Hitprace

Jste odborníkem v oblasti elektro a automatizace a rád / a byste se uplatnil / a v tomto oboru v oblasti obchodu? Pak odpovězte na tento inzerát!Česká dodavatelská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na poziciOBCHODNÍ MANAŽER -

AUTOMATIZACE (SEVERNÍ MORAVA)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Péče o stávající zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komunikace se zákazníky, vedení obchodních jednání
  • Komunikace se zahraničními dodavateli
  • Vyhledávání nových dodavatelů a navazování kontaktů s nimi
  • CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání (zaměření elektro)
  • Zkušenost v oblasti obchodu výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientace v oblasti slaboproudé elektrotechniky
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu, flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • CO NABÍZÍME?

  • Zázemí silné české společnosti
  • Práce v menším kolektivu, osobní přístup k zaměstnancům
  • Zajímavé platové ohodnocení a provize z prodeje
  • Flexibilní pracovní doba, práce formou HOME OFFICE
  • Manažerské benefity (automobil, notebook, telefon)
  • Občasné zahraniční služební cesty
  • Možnost nástupu ihned
  • Práce na HPP
  • Místo výkonu práce : Severní Morava (home office)
  • Požádat