BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/ICE PRO PŘEPRAVU HOTOVOSTI A CENIN
Loomis Czech Republic a.s.
České Budějovice
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : převoz hotovosti a cenin, a další činnosti s tím spojené, obsluha a servis bankomatů, řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla, práce v týmu i samostatně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba (8 -12 hod.

Požadujeme : vzdělání min. vyučen, řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, zbrojní průkaz skupiny D (možnost získat po nástupu ve zkušební době, věk min.

21let), profesní kvalifikace "Strážný" 68-008-E (lze získat během vstupního školení), praxe na obdobné pozici nebo v oboru výhodouNabízíme : pracovní poměr na dobu neurčitou, 4 týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY, vhodné pro muže i ženy, náborový příspěvek po zkušební době 5 000,- Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance 5 000,-Kč, stravné 82,-Kč / den, ošatné 1 000,- Kč / měsíc," volnočasové benefity formou Cafeterie, benefit - sleva na pohonné hmoty, nástup možný ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce : ČESKÉ BUDĚJOVICEKontakt telefonicky PO - PÁ v době od 9 : 00 - 15 : 00 hod. nebo e-mailem

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost