Online Marketing Specialist so slovenčinou
Tipli s.r.o.
Praha
před 11 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Pre internetový portál Tipli.sk, ktorý sa zameriava na výhodné online nakupovanie hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Online Marketing Specialist so slovenčinou.

Pomôžete nám pri napĺňaní marketingových cieľov a zlepšovaní pozície na slovenskom trhu. Pracovať budete v našich kanceláriách v Černé Labuti (Praha 1 neďaleko metra Florenc a Nám.

republiky). Práca je vhodná pre študenta, alebo absolventa VŠ.

Náplň práce

  • správa a optimalizácia marketingových kanálov
  • monitoring trhu a analýza konkurencie
  • zodpovednosť za prípravu, testovanie a vyhodnocovanie online kampaní
  • organizácia a zaistenie firemných prezentačných akcií (eventy a propagačné materiály)
  • zaistenie reklamných a propagačných materiálov
  • spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti (IT, grafik, financie, PR)
  • Ak sme vás zaujali, napíšte nám o sebe pár viet a priložte svoje CV. Dostanete priestor pre kreatívnu, samostatnú prácu a vlastné nápady. Tešíme sa na vás!

    Požadujeme

  • záujem o online nakupovanie a nové trendy v digitálnom marketingu, prehľad v aktuálnych trendoch v online nakupovaní
  • výbornú slovenčinu gramatiku aj štylistiku
  • skúsenosti s reklamnými kampaňami na Facebooku a správou sociálnych sietí sú výhodou
  • Nabízíme

  • prácu na DPP / HPP / ŽL
  • nástup možný ihneď
  • flexibilná pracovná doba po zapracovaní možnosť občasnej práce z domova
  • mladý pracovný tím a uvoľnenú firemnú kultúru so stolným futbalom, dobrou kávou a firemnými raňajkami
  • práca v moderných kanceláriách v centre Prahy 5 minút od zastávky Florenc
  • prístup k vzdelávaniu - série školení od APEK (Asociace pro elektronickou komerci) zdarma, firemná knižnica, online kurzy zdarma a zvyšování kvalifikace
  • Multisport karta (príspevok na šport), firemný notebook aj na súkromné účely, teambuildingy a akcie
  • nahoru

    Pochlub se s touhle FAJN brigádou.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat
    Přidat do oblíbených
    Odebrat z oblíbenýcch
    Požádat
    Můj e-mail
    Pokračovat
    Žádost