Consultant ServiceNow
AUTOCONT a.s.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

MVP : Líbalova č.p. 2348 / 1, Praha 4Kontakt : Zachová Lucie, tel. : 778497649, e-mail : lucie.zachova autocont.czCo bude pracovní náplníanalýza požadavků zákazníka,nasazování daného řešení u zákazníka, odborná implementace,školení uživatelů zákazníka a konzultace,testování a dokumentování programových úprav,zajištění smluvního servisu pro zákazníka,úzká spolupráce se členy implementačního týmu,tvorba technické dokumentace.

Co je pro pozici potřebaukončené SŠ vzdělání,praxe na podobné pozici vítána (konzultantská či vývojářská pozice),znalost některého enterprise ITSM nástroje a jeho implementace,znalost technologie ServiceNow výhodou,anglický jazyk min.

na úrovni B1. Jaké schopnosti uplatníteanalytické schopnosti při zpracovávání informací od zákazníka,velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti,umění samostatné prezentace návrhu řešení u zákazníka,schopnost týmové i samostatné spolupráce,časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost