BUSINESS MANAGER
Annonce
Ratíškovice, CZ
před 1 dnem

Pracoviště : Baťovka , Ratíškovice. Náplň práce : zajišťování strojírenských zakázek v teritoriu střední a západní Evropy, získávání nových klientů, aktivní práce s klienty, vedení obchodních jednání, zpracovávání poptávek zákazníků a následných nabídek (cenová kalkulace, jednání o cenách).

Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání, praxi na obdobné pozici ve strojírenské firmě, zkušenosti s působením na daném trhu, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou, znalost práce s PC (Microsoft Office), řidičský průkaz sk.

B, obchodní a komunikační dovednosti, odpovědnost a cílevědomost, časová flexibilita, loajalita a trestní bezúhonnost. Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno ( dnů), příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny, možnost pronájmu firemního rodinného domu.

na tel. , od : do : hod, na mail :

 • Práce s PC
 • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost