Marketingový/á specialista/specialistka pro obchod
Frontman
Brno, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

Pro jakou společnost budete pracovat? Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu.

Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i nakopnout marketingové kampaně.

Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena. Koho hledáme? Nenarodil / a jste se proto, aby jste pracoval / a na malých úkolech?

Chcete pomoci českým firmám za hranice a hodláte k tomu využít všech dostupných marketingových a technologických zbraní?

Je pro Vás důležitý osobní a pracovní rozvoj a chtěl / a byste se podílet na tvorbě vzdělávacího systému pro všechny interní i externí obchodníky, napříč naším holdingem?

Umíte být zodpovědný / á za projekty, ale zároveň umíte sáhnout i po exekutivě a obout se do práce, která nikdy nekončí, ale bude Vás stále bavit?

Pokud ano, tak neváhejte a přihlaste se! Co bude náplní vaší práce? neotřele pomáhat našim obchodníkům a firmám uspět na zahraničních trzích,* podílet se na správě a vytváření obsahu profilů osobností,* sestavovat publikační plány, editovat, publikovat, natáčet, stříhat, titulkovat, kompilovat, zkoušet, šokovat, sdílet co se u nás děje a jak děláme věci jinak,* uspět pomocí toho, že budete pomáhat uspět jiným.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost