Skladník s VZV/Řidič VZV - projekt Automotive
DHL
Jirny
před 2 dny

Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti ...

Na naší pobočku Automotive v Jirnech hledáme nové kolegy!

Místo pracoviště : Jirny / Mstětice

Možnost dopravy : vlastní doprava, svozový autobus z Černého Mostu

Co budete dělat?

  • vykládat a nakládat kamiony
  • pracovat se scannerem v rámci informací o ukládání palet
  • zajišťovat plynulý chod skladu
  • Co požadujeme?

  • nutná praxe na VZV - ještěrka
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu od pondělí do pátku
  • Co nabízíme?

  • jistotu práce v největší logistické společnosti na světě
  • přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • mzda 30.000,- Kč a více
  • stravenky v hodnotě 90,-Kč / den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • týden dovolené navíc (celkem 25 dní za rok)
  • zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • balíček zaměstnaneckých výhod CAFETERIA a mnoho dalšího
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.