PRACOVNÍK/CE MĚROVÉHO STŘEDISKA
HPQ - Plast, s.r.o.
Český Dub, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Na pracovní pozici Pracovníka měrového střediska požadujeme zejména : - SŠ vzdělání technického směru- znalost technické výkresové dokumentace a práce s měřidly- práce s 3D souřadnicovým strojem Calypso, Viscan- PALSTAT (všeobecně)- znalost SolidWorks- práce na konturografu, drsnoměru apod.

zařízení v měrovém středisku- zkušenosti s 3D měřením výhodou (3D Zeiss)- znalost práce na PCKaždodenní pracovní náplní je : - 3D měření dílů na základě výkresové dokumentace- tvorba nových měrových programů- spolupráce s ostatními úseky při proměřování nebo schvalování vzorků a při uvolňování výroby- vyhodnocování výsledků měření a zpracování protokolůNabízíme : - odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe- stabilní, úzce spolupracující kolektiv- příspěvek na stravné- práci na 2 směny- jazykové kurzy- společenské a kulturní akceMzdové rozpětí 27.

000 - 35.000,- Kč (dle zkušeností a praxe)Nástup možný ihned

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost