STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - VKLADAČ / OBSLUHA STROJE (OPERÁTOR)
Benteler ČR s.r.o.
Stráž nad Nisou, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Kateřinská 197, 463 03 Stráž nad Nisou.Vaším úkolem bude : - obsluha výrobní stanice - pohledová kontrola dílů vycházejících ze stanice (linky)- provádění drobných úprav a oprav - příprava pracoviště před každou směnou - materiál, pomocný materiál apod.

Požadujeme : - manuální zručnost- spolehlivost- samostatnost - ochota pracovat ve 3 směnném provozu- kladný přístup k práci a učit se nové věciZaměstnanecké výhody : smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitouperspektivní zaměstnání v zázemí prosperující nadnárodní společnostimožnost dalšího vzdělávání a rozvojeřadu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost stravování v závodní jídelně a stravenky, sportovní a společenské aktivity aj.

Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně.Personalista v Chrastavě : Mgr. Kateřina Vaňková, tel. : 731 544 167, email : katerina.vankova benteler.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost