Svářeči
Markmont, s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

případě zájmu volejte či pište na tel : 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen markmont.euPřijmeme svářeče pro významný podnik v Ostravě.

Náplň práce : práce svářeče při výrobě kolejových vozidel svařování .Požadujeme : - praxi v oboru min. 2 roky na pozici svářeče- orientaci ve výkresové dokumentaci- schopnost práce dle výkresů a technologických postupů- svařování - zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-2, min.

ZK 135 1. ostatní certifikáty Vám pomůžeme zajistit.Nabízíme : - Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Ostravě na HPP- Možnost ubytování- Možnost přesčasových hodin- Možnost záloh- Nástup možný ihned - Příspěvek na dopravu - Osobní ohodnocení - Docházkový bonus- Možnost kariérního růstu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost