Koordintorka projekt
IT STUDIO s.r.o.
Brno, CZ
před 1 dnem
source : jobs4it

Jsme parta vývojářů a markeťáků z Brna a hledáme dalšího kolegu / kolegyni na pozici zkušeného projektového / produktového manažera (manažerky).

Tvůj um využijeme při : Vývoji a rozvoji e-shopů na míru pro klienty jako Tescoma, FOKUS optik, Tisknu levně, Metrostav, Endorphin Republic a další.

Interním vývoji našich vlastních aplikací, které při práci používáme.Co bude náplní tvé práce : Povedeš tým programátorů a kodérů při tvorbě e-

shopů s rozpočty statisíců až milionů Kč.Aktivně budeš společně se svým týmem rozvíjet firemní aplikace. Hlavně e-shopovou platformu EasyShop, na které běží stovky českých i zahraničních e-

shopů.Zastaneš komunikaci se zákazníky. Sebevědomě jim odprezentuješ odvedenou práci celého týmu.Doporučíš klientům vychytávky, díky kterým bude jejich business růst.

Budeš mít vrchní slovo při plánování prací celého týmu.Co očekáváme od kolegy / kolegyně na této pozici : Nemusíš být přímo programátor / ka.

Musíš ale programování rozumět. Základem je vyznat se v PHP (5.6 / 7), MySQL, JavaScriptu a GITu.Dokážeš odhalit chybný či neefektivní kód.

Zvládneš odhadnout, jak dlouho bude trvat programování tvým kolegům.Umíš efektivně plánovat na operativní i strategické úrovni.

Zvládneš dohlédnout na termíny realizací projektů.Sleduješ nejnovější technologické trendy a chceš je aktivně zapojovat do své práce.

Dokážeš motivovat a vést tým lidí. Jsi skutečný leader / leaderka.Jsi hladový / á po vědomostech a rád / a se neustále zlepšuješ.

Máš minimálně 3 roky praxe na pozici projektového nebo produktového manažera či manažerky. Co tě posune výš mezi ostatními uchazeči : Programátorská praxe.

Klidně na tvých vlastních hobby projektech.Znalosti ze světa e-commerce. Víš jak funguje prodej a marketing na internetu.

Co ti na oplátku nabízíme : Práci na špičkových e-commerce projektech, které tě budou bavit.Klidné pracovní prostředí ve vilce se zahradou v Králově Poli.

Sehraný kolektiv kolegů a kolegyň, kteří ti s prací pomohou.Férové platové ohodnocení s možností růstu. Čím víc umíš, tím víc dostaneš.

Vzdělávání a školení dle tvého výběru na firemní náklady.Pravidelné tužení kolektivu (firemní snídaně,svačinky, grilovačky a večírky).

Full-time job s možností občasného homeoffice.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost