Jednatel/ Provozní manažer úklidové společnosti s čistírnou
Katharo Servis s.r.o.
Krnov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Co bude Vaší náplní práce?- Zodpovědnost za správný chod úklidové společnosti s čistírnou- Koordinace externě využívaných služeb- Vedení agendy spojené s technickým fungováním úklidové společnosti s čistírnou (smlouvy, servis, kontroly, BOZP, údržba, předpisy aj.

Vedení administrativy spojené s provozem úklidové společnosti s čistírnou (dokumentace, smlouvy s externími subjekty aj.

Zodpovědnost za pokladnu a příprava podkladů pro účetnictví aj.- Komunikace se zákazníky, úřady, účetní firmou- Kompletní zákaznický servis (objednávky, dodržování termínů, bezchybné plnění zakázek)- Plánování (plán zakázek vč.

nákladů na období min. půl roku předem)- Marketing úklidové společnosti s čistírnou (plán marketingové komunikace na období půl roku předem)Co od Vás očekáváme?

 • SŠ, VŠ vzdělání - Dobrá znalost práce na PC - MS Office- Aktivní přístup k práci, vysokou odolnost vůči stresu- Samostatnost, důslednost při plnění úkolů- Systematické vedení práce, logické uvažování- Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, organizační schopnosti- Řidičský průkaz sk.
 • BNa co se můžete těšit?- Perspektivní pozice v úspěšné a stále se rozvíjející společnosti- Přátelské pracovní prostředí - Možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí- Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvojiV případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail.Z : 25.3.2020 A : 29.5.2020

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost