Opravář, traktorista
ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
Klopina
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Klopina, Mohelnice Požadavky : - Výuční list v oboru opravář zem. strojů nebo podobný obor - Svářečský průkaz - výhodou - ŘP skupiny B, T , aktivní řidič- Praxe v oboru výhodou - Zodpovědnost a spolehlivost Mzdové podmínky od 106,40 ,- Kč / hod + prémie od 0 - 42 % sazby hodinové mzdy.

Náplň práce : opravář, traktorista, zemědělský dělník. Doba určitá s možností prodloužení. Pracovní doba : jednosměnný provoz 6.

30 hod - 15.00 hod.Zaměstnanecké výhody : - 4 týdny dovolené + 5 dnů placeného volna- příspěvek na penzijní / životní pojištění pro stálé zaměstnance- příspěvek na masáže / lázeňské pobyty ve výši 4 000,-Kč / rok pro stálé zaměstnance- možnost ubytování v podnikové garsonce.

příspěvek na závodní stravování , náborový příspěvek celkem 10 000,-Kč. Kontakt : telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost